24 września 2018

Dla naszego Klienta –międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. Administracji

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Asy/37/09/2018/MI

Zadania

  • Koordynacja programu wewnętrznego,
  • Administracja oraz archiwizacja kontraktów,
  • Przygotowanie raportów w MS Excel,
  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami handlowymi oraz klientami,
  • Wsparcie w zadaniach operacyjnych działu marketingu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź student ostatnich lat, preferowany kierunki ścisłe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio- zaawansowanym,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,,
  • Skuteczność operacyjność
  • Proaktywna postawa, skupienie na szczegółach.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie w wysokość 4250 zł brutto,
  • Ruchomy czas pracy (07:00 a 9:00) – (15:30 a 17:30)
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Dodatkowe informacje

Pomóż nam wpływać na świadomość pracodawców i wypełnij krótką anonimową ankietę ⤵️