2 października 2018

Dla naszego klienta – firmy wydawniczej – aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

miejsce pracy: Warszawa / Kielce

nr ref. Key/28/09/2018/WK

Zadania

  • Podtrzymywanie i nawiązywanie relacji biznesowych z klientami nalężącymi do Jednostek Samorządu Terytorialnego  (Gminy, Urzędu Miasta, Powiatu) , klientami i instytucjami z sektora publicznego.
  • Realizacja celów sprzedaży i rozwój biznesowy produktów Klienta.
  • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru właściwych rozwiązań.
  • Sporządzanie raportów do Dyrektora Handlowego.
  • Aktualizacje i prezentacje programów, rozwiązań dedykowanych dla sektora publicznego.
  • Szkolenia i negocjacje handlowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane prawo lub administracja, ale nie jest to warunek bezwzględny.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata.
  • Znajomość rynku administracji publicznej i ogólnych zagadnień prawnych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy B.
  • Odpowiedzialność, nastawienie na realizację celu, doskonała komunikacja i zdolności negocjacyjne, pozytywne nastawienie i otwartość na zmiany.

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia – własna działalność gospodarcza.
  • Atrakcyjne wynagrodzenia i system premiowy.
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku, z produktami najwyższej jakości.
  • Możliwość korzystania z auta służbowego.

Dodatkowe informacje

Pomóż nam wpływać na świadomość pracodawców i wypełnij krótką anonimową ankietę ⤵️

Kielce, Warszawa