13 września 2018

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista/tka ds. Transakcji w Obszarze Najmu

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Obs/20/09/2018/MM

Zadania

  • Wsparcie w obszarze transakcji najmu nieruchomości komercyjnych.
  • Wsparcie w obszarze formalno-prawnego utrzymania nieruchomości własnych Banku.
  • Redagowanie umów najmu i prowadzenie wewnętrznych uzgodnień.
  • Tworzenie raportów i zestawień.
  • Prace administracyjne.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Doświadczenie w pracy w nieruchomościach, najchętniej w obszarze najmu.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pracę na cały etat od pon do pt.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Benefity pozapłacowe: karta multisport, prywatna opieka medyczna.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe informacje

Pomóż nam wpływać na świadomość pracodawców i wypełnij krótką anonimową ankietę ⤵️