11 września 2018

Dla naszego Klienta obecniej poszukujemy osoby na stanowisko:

MS SQL Administrator

miejsce pracy: Łódź

nr ref. Adm/17/09/2018/ES

Zadania

  • Utrzymanie dostępności systemów IT opartych o bazy danych MS SQL na założonym poziomie SLA.
  • Wdrażanie nowych systemów i aplikacji.
  • Administracja serwerami opartymi o systemy MS Windows.
  • Monitoring serwerów bazodanowych i aplikacyjnych w oparciu o dedykowane rozwiązania.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w zakresie administracji systemami operacyjnymi, bazami danych lub developmencie aplikacji.
  • Znajomość MS SQL 2008 – 2017 w szczególności w obszarze HA (failover clustering, alwaysON), replikacji transakcyjnej, performace tuningu, optymalizacji zapytań SQL, Reporting Services.
  • Wiedzę z zakresu systemów operacyjnych MS Windows, znajomość programowania: języki skryptowe (Powershell, bash, python, perl).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumienie się w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze MS SQL.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie do 9 000 zł brutto na umowę o pracę ( z możliwością negocjacji).
  • Atrakcyjny system benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i inne).
  • Pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość pracy zdalnej (home office).

Dodatkowe informacje

Łódź