7 sierpnia 2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Rec/36/07/2018/MD

Zadania

  • Dystrybucja poczty.
  • Zarządzanie centralą telefoniczną.
  • Zamawianie kurierów i odbieranie przesyłek kurierskich.
  • Zamawianie artykułów biurowych.
  • Zarządzanie rezerwacją sal i przygotowywanie sal do spotkań.
  • Przyjmowanie gości.
  • Kontakt z zespołem IT/administratorem budynku odnośnie usterek sprzętu.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Otwartość.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Chęć podejmowania wyzwań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace – zatrudnienie zewnętrzne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Pracę na pełen etat.
  • Przyjazną atmosferę pracy.