8 października 2018

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej w związku z dynamicznym rozwojem zespołu aktuariuszy poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Analityk ds. Aktuarialnych

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Akt/07/2018/SM

Zadania

  • Wycena produktów ubezpieczeniowych.
  • Ustalanie wartości rezerw techniczno-ubezpieczeniowych.
  • Realizacja projektów doradczych w obszarze aktuarialnym i zarządzania ryzykiem, w tym głównie w ramach Solvency II.
  • Analizowanie danych, wyciąganie wniosków i rekomendowanie rozwiązań.
  • Udział w przygotowywaniu analiz i raportów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student V roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, fizyka, ekonomia i pokrewne).
  • Zainteresowanie tematyką aktuarialną oraz zawodem aktuariusza.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Access, Power Point).
  • Umiejętność pracy z danymi.
  • Mile widziana znajomość VBA oraz SQL.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, dokładność oraz rzetelność.
  • Doświadczenie w pracy w obszarze aktuariatu lub ryzyka dla firm z branży finansowej lub konsultingowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz wsparcie ekspertów i aktuariuszy.
  • Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące, następnie czas nieokreślony).
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szeroki pakiet benefitów.
  • Zwrot kosztów za zdany egzamin aktuarialny.

Dodatkowe informacje

Pomóż nam wpływać na świadomość pracodawców i wypełnij krótką anonimową ankietę ⤵️