9 lipca 2018

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Fullstack Developer

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ful/10/07/2018/ES

Zadania

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu; w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych.
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla nowych rozwiązań.
  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie .NET Framework, .NET Core.
  • Przygotowywanie oraz utrzymywanie testów automatycznych komponentów serwerowych + stron WEB – narzędzia + same testy.
  • Przygotowywanie oraz utrzymywanie rozwiązań Continous Integration/Continous Deployment.
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania.
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych.
  • Wdrażanie działań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowana Informatyka.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET Framework, .NET Core 2.0, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, MVC.NET, Linq SQL.
  • Znajomość: Javascript, React lub Angular, HTML/CSS, jQuery.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, znajomość wzorców MVVM, MVC.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych,  funkcjonalnych oraz integracyjnych.
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, znajomość zagadnień analizy wydajności zapytań SQL.
  • Doświadczenie w pracy z Jenkinsem, Ansiblem, Dockerem.
  • Mile widziana znajomość algorytmów kryptograficznych.
  • Mile widziana znajomość metodyk Agile (np. SCRUM).
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych.

Oferujemy

  • Pracę w jednym z największych software house’ów w Polsce (250 osób oraz miliony linii kodu).
  • Nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira Agile, Git, Teamcity, Chef, Visual Studio 2015 i wiele innych).
  • Praca w zespole SCRUMowym.
  • Możliwość pracy zdalnej (homeoffice) 2 razy w tygodniu.
  • Współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkursach na całym świecie (np. raport Forrestera, Efma, Finovate).
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B w renomowanej instytucji finansowej.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.