6 lipca 2018

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ksi/9/07/2018/WK

Zadania

  • Przygotowywanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej.
  • Księgowanie wyciągów bankowych.
  • Księgowanie faktur zakupu.
  • Kontrola obiegu dokumentów.
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych.
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów/rachunkowości lub student ostatniego roku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego - B2.
  • Doświadczenie w księgowości – dodatkowy atut.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia.
  • Sumienność, dokładność i zorientowanie na cel.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (zatrudnienie zewnętrzne; najpierw okres próbny 3 miesiące).
  • Pracę na cały etat (pon.-pt. 8.00 – 16.30).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Lokalizacja: Centrum, ul. Prosta.