5 lipca 2018

Dla Naszego klienta –międzynarodowej firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

AP Accountant z językiem Francuskim

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. AP/6/07/2018/MD

Zadania

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z procesami księgowymi oraz wprowadzanie ich do systemu.
  • Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna w języku obcym (język angielski oraz język francuski).
  • Wykonywanie zadań związanych z zamknięciem miesiąca.
  • Aktywny udział w audytach (wewnętrznych i zewnętrznych).

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze księgowości / finansów.
  • Bardzo dobra znajomość języka obcego - angielski oraz francuski.
  • Wykształcenie wyższe bądź student studiów kierunkowych (Finanse).
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Rzetelność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną (możliwość przejęcia pracownika na stronę Klienta).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości w firmie międzynarodowej.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.