15 czerwca 2018

Dla naszego Klienta, Międzynarodowej Firmy o znanej marce, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem:

Młodszy kontroler należności

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Asy/18/06/2018/EW

Zadania

  • Obsługa klientów polskich lub zagranicznych.
  • Potwierdzanie sald.
  • Przygotowywanie odpowiednich raportów oraz kalkulacji.
  • Przygotowywanie kalkulacji wspierających procesy kontroli finansowej.
  • Monitorowanie oraz kontrola należności.
  • Monitorowanie limitu kredytowego klientów.
  • Obsługa przydzielonego portfela klientów.
  • Nadzorowanie oraz kontrola bieżących statusów zamówień klientów.
  • Podejmowanie decyzji i działań dotyczących statusów zamówień klientów w wewnętrznych systemach.
  • Wykonywanie kompensat w wewnętrznych systemach.
  • Współpraca z firmą ubezpieczeniową w zakresie kontrolingu należności klientów.
  • Monitorowanie płatności klientów.

Wymagania

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku, np. Asystenta ds. należności, Kontrolera Należności.
  • Wykształcenie wyższe związane z obszarem finansów i administracji – będzie atutem.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office – w szczególności znajomość programu Excel w stopniu średniozaawansowanym – warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 – warunek konieczny.
  • Zorientowanie na klienta.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pozytywną atmosferę w pracy.
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju w ramach firmy.