18 września 2018

Dla naszego Klienta, dynamicznej organizacji o przyjaznej i otwartej kulturze organizacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko::

Analityk Sprzedaży

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ana/54/07/2018/EW

Zadania

  • Wykonywanie analiz wyników sprzedażowych dla różnych kanałów i grup produktowych.
  • Wyciąganie wniosków, tworzenie rekomendacji mających na celu wspieranie decyzji biznesowych.
  • Prognozowanie trendów, identyfikowanie zmiennych w oparciu o różne dane.
  • Przygotowywanie raportów wraz z komentarzami, prezentacja podsumowań przed biznesem.
  • Kontrolowanie poprawności generowanych zestawień.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min.2 lata).
  • Połączenie zdolności analitycznych z otwartością i komunikatywnością.
  • Umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia na ich podstawie rekomendacji biznesowych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, a także SAS lub Business Objects.
  • Conajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w nowoczesnej, rozwijającej się organizacji będącej liderem w swojej branży.
  • Przyjazną atmosferę pracy i swobodną, niekorporacyjną kulturę w firmie.
  • Atrakcyjny bonus roczny.
  • Możliwość udziału w różnych szkoleniach, ciekawych projektach.
  • Benefity takie jak karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowe informacje

Pomóż nam wpływać na świadomość pracodawców i wypełnij krótką anonimową ankietę ⤵️