W związku z ogromnym rozwojem PEOPLE zapraszamy do naszego zespołu osoby, którym zależy na realizacji swoich ambicji zawodowych, ciągłym rozwoju i tworzeniu unikalnej wartości dla klientów poprzez ekspertyzę, zaangażowanie i troskę o najwyższe rezultaty.

People Sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.

Do prężnie rozwijającego się zespołu IT & Nowoczesne technologie poszukujemy:

IT Recruitment Assistant – Trainee

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: Rek/30/08/2018/PP

Zadania

  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych.
  • Wyszukiwanie kandydatów metodą direct search, im jesteś bardziej kreatywny tym lepiej!
  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych (selekcja CV i prowadzenie wstępnych rozmów).
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami.
  • Ścisła współpraca z Managerem oraz zespołem Rekruterów.
  • Przygotowanie rekomendacji.
  • Odpowiedzialność za wsparcie kandydata w procesie rekrutacji.

Wymagania

  • Absolwenci studiów - psychologia, ZZL, socjologia bądź pokrewne.
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży rekrutacyjnej lub obsłudze klienta.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność oraz pomysłowość podczas wykonywania powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Możliwość nauki i wdrożenia się w świat IT.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Owocowe dni.
  • Wyjścia integracyjne.
  • Biuro w świetnej lokalizacji (Metro Dw.Gdański).
  • 5 miesięczny staż z możliwością awansu i dalszej współpracy.

Dodatkowe informacje

Pomóż nam wpływać na świadomość pracodawców i wypełnij krótką anonimową ankietę ⤵️