26 marca 2018

Dla naszego Klienta, Międzynarodowej Firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w wewnętrznym dziale HR na stanowisku:

Asystent / Asystentka ds. rekrutacji

miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: Rek/44/03/2018/EW

Zadania

  • Wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska.
  • Skuteczne docieranie do najlepszych kandydatów.
  • Realizacja wyznaczonych celów.
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów.
  • Raportowanie bieżących zadań i działań.
  • Wsparcie obszaru administracji.
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z kandydatami.
  • Dbanie o  wizerunek firmy na rynku.
  • Realizowanie interesujących projektów międzynarodowych.

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego – C1/C2.
  • Przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie w rekrutacji.
  • Zorientowanie na cel.
  • Bardzo duże zdolności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Proaktywne podejścia i inicjatywa w pozyskiwaniu kandydatów.
  • Samodzielność.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy.
  • Pracę w wewnętrznym dziale rekrutacji.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR.
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Pakiet benefitów.