12 marca 2018

Dla Naszego klienta – firmy międzynarodowej z obszaru bankowości, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Starszy Analityk Finansowy

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ana/20/03/2018/MD

Zadania

  • Wsparcie w obszarze analiz finansowych dla projektów inwestycyjnych oraz najmów, w szczególności ich wpływ na P&L banku.
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie aprobat zgodnych z nadanymi limitami finansowymi dla wydatków inwestycyjnych (Project Expenditure Proposal).
  • Wsparcie w przygotowywaniu budżetów i raportów.
  • Weryfikacja wykonania projektów zgodnie z zaprobowanymi wnioskami inwestycyjnymi.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych związanych z wnioskami inwestycyjnymi, oraz ich wykonaniem w systemach rozliczeniowych banku.
  • Prace administracyjne.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2) – wykorzystywany w codziennej pracy.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Mile widziana znajomość MS Access.
  • Doświadczenie w pracy w księgowości, controlingu (minimum 2 lata).
  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność, sumienność, proaktywność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie zewnętrzne – outsourcing).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.