10 stycznia 2018

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja należąca do piątki największych firm energetycznych w Europie, zaopatrująca w energię elektryczną i gaz miliony klientów. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca w Punkcie Obsługi

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Dor/20/01/2018/MI

Zadania

  • Bezpośrednie wsparcie klientów, a w tym zawieranie umów, przyjmowanie zgłoszeń, rozpatrywanie reklamacji, rozliczanie rachunków i płatności czy udzielanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości klientów.
  • Dokonywanie zmian w systemach dotyczących klientów w sprawach rozliczeń i płatności.
  • Elementy sprzedaży (nowe towary i usługi z oferty).

Wymagania

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz doświadczenia w sprzedaży.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość obsługi komputera, programów komputerowych (Word, Excel).
  • Umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową – zatrudnienie zewnętrzne.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Wynagrodzenie 3 000 zł brutto.
  • Kwartalne prowizje za dosprzedaż, a dwa razy w roku premię uznaniową.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, karta na posiłki.