7 lutego 2018

Dla Naszego klienta – firmy międzynarodowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystentka / Asystent Działu Skarbu

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Asy/11/01/2018/KC

Zadania

  • Obsługa administracyjna Pionu Skarbu.
  • Organizacja podróży służbowych.
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań.
  • Dbanie o wygląd sal konferencyjnych.
  • Obsługa spotkań.
  • Rozliczanie rachunków.
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz artykuły spożywcze.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – wykorzystywany w codziennej pracy.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • 1-2 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne, dokładność, terminowość, zdyscyplinowanie.
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność, otwartość, punktualność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.