21 marca 2018

Dla naszego Klienta który, jest światowym liderem w branży elektronicznej, specjalizującym się w produkcji podzespołów do telewizorów LCD, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier R&D

miejsce pracy: Mława

nr ref. Spe/2/01/2018/AR

Zadania

  • Rozwój nowych produktów.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z wdrażaniem nowych modeli.
  • Wsparcie dla pracowników działu produkcji i jakości.
  • Tworzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – elektronika, mechanika, automatyka, optyka, fizyka.
  • Znajomość programu AutoCad mile widziana.
  • Znajomość Pro Engineer/Creo (mile widziane).
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Zdolności analityczne.
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy z częściami metalowymi i plastykowymi (mold/press)• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet socjalny.

Mława