12 stycznia 2018

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy– obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ksi/38/12/2017/WK

Zadania

  • Księgowanie i rozliczanie faktur zakupu i sprzedaży.
  • Przygotowywanie płatności– system bankowości elektronicznej.
  • Ewidencja środków trwałych własnych.
  • Kontrola rejestru środków trwałych.
  • Przygotowywanie plików JPK VAT oraz korekt rejestrów VAT i plików JPK.
  • Kontrola merytoryczna rejestrów VAT.
  • Kontrola rozrachunków z dostawcami pod względem terminowości i poprawności zapłat.
  • Przygotowywanie raportów statystycznych GUS, NBP wymaganych przez polskie prawo.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy w księgowości (1-3 lata).
  • Znajomość działalności bankowej w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego (min. B2).
  • Biegła znajomość programu Excel.
  • Dokładność, terminowość, szczegółowość.
  • Znajomości przepisów VAT, CIT, PIT w stopniu pozwalającym na weryfikację dokumentów oraz rejestrów VAT.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (outsourcing).
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.