6 grudnia 2017

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej instytucji finansowej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/tka ds. Obsługi Klienta Biznesowego

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Fin/2/12/2017/MM

Zadania

  • Obsługa procesu otwierania kont.
  • Zbieranie i weryfikowanie danych zgodnie z określoną procedurą.
  • Koordynowanie działań z wieloma jednostkami w firmie.
  • Wprowadzanie odpowiednich danych do systemu.
  • Nadzorowanie procesu aprobat w celu otwarcia konta.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów- mile widziane finanse, rachunkowość, bankowość, ekonomia.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość standardów obsługi klienta biznesowego.
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej instytucji finansowej.