11 grudnia 2017

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy farmaceutycznej– obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ksi/28/11/2017/WK

Zadania

  • Analiza danych księgowych pod kątem poprawności podatkowej i księgowej.
  • Współpraca z zewnętrznym działem księgowości.
  • Tworzenie raportów i analiz.
  • Przygotowywanie rejestrów, ewidencji podatkowych.
  • Rejestrowanie zdarzeń podatkowych w SAP.
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych dla Głównego Urzędu Statystycznego.
  • Sporządzanie wszelkich deklaracji, informacji podatkowych.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych.
  • Wyliczanie wskaźnika proporcji sprzedaży w VAT.
  • Przygotowanie prognozy płatności podatkowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość przepisów VAT, CIT, PIT w stopniu pozwalającym na weryfikację dokumentów oraz rejestrów VAT.
  • Znajomość przepisów księgowych oraz umiejętność analizowania poprawności wprowadzonych danych.
  • Użytkowa znajomość SAP – warunek konieczny.
  • Znajomość systemu Concur – dodatkowy atut.
  • Znajomość Excel.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  • Zdolności interpersonalne (praca w zespole) oraz wysoka motywacja i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (zastępstwo 1 – 1,5 roku).
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w kameralnym zespole.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.