16 listopada 2017

People – agencja doradztwa personalnego, dla swojego Klienta - poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Asy/5/11/2017/WK

Zadania

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą, wychodzącą.
  • Prowadzenie kalendarza oraz zarządzanie rezerwacjami sal.
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Wsparcie administracyjne biura.
  • Dodatkowe zadania administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja).
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane.
  • Wykształcenie wyższe lub studenci/studentki.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (zatrudnienie zewnętrzne).
  • Pracę na pełen etat (pon.-pt.).
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej.