12 lutego 2018

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Obsługi Zamówień Zagranicznych

miejsce pracy: Warszawa

Ref. AP/23/09/2017/AŁ

Zadania

  • Kompleksowa obsługa całej drogi zamówień zagranicznych klientów.
  • Kontakt z klientami w celu ustalenia szczegółów zamówienia.
  • Administrowanie dokumentacją.
  • Obsługa reklamacji klienckich.
  • Raportowanie wykonanych zadań.
  • Systematyczna i rzetelna praca w systemie klasy ERP.

Wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w obsłudze klienta lub obszarze księgowości.
  • Biegła znajomość języków angielskiego i francuskiego (C1/C2) - warunek konieczny.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel / Access).
  • Umiejętność myślenia analitycznego.
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętności interpersonalne.
  • Zaletą będzie doświadczenie z systemem SAP.

Oferujemy

  • Bardzo dobrą lokalizację biura na Warszawskim Mokotowie.
  • Pakiet świadczeń.
  • Pracę w stabilnej organizacji.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę w międzynarodowym zespole.