27 września 2017

Dla naszego Klienta – lidera w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Key/7/09/2017/NG

Zadania

  • Budowa, rozwój i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi z liderami opinii rynku OEM oraz FLI w Polsce.
  • Współpraca operacyjna z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych, leasingowych, car fleet management oraz kooperującymi z klientem firmami komercjalizującymi sieci lojalnościowe.
  • Współpraca z zespołem handlowym.
  • Współtworzenie efektywnej polityki handlowej w zakresie rozwoju sieci lojalnościowych oraz ich komercjalizacji do zdefiniowanych strategicznych segmentów rynkowych.
  • Nadzór nad projektami digitalizacji oferty handlowej we współpracy z działem marketingu.
  • Koordynacja projektów lojalnościowych zgodnie ze strategicznymi założeniami oraz celami.
  • Współpraca i koordynacja działań zespołu handlowego oraz technicznego w zakresie realizacji zobowiązań projektów lojalnościowych (audyty, monitoring zakupów, szkolenia menadżerskie, handlowe oraz technologiczne).
  • Budowanie i implementacja standardów jakościowych w warsztatach pretendujących do członkostwa w sieciach lojalnościowych.
  • Doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu.
  • Bezpośrednia współpraca z międzynarodowym zespołem OEL/FLI w regionie EMEA.

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  • Umiejętność efektywnego budowania relacji z klientem.
  • Zaangażowanie oraz gotowość do podejmowania wyzwań.
  • Determinacja i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Zdolności interpersonalne: umiejętność budowania pozytywnych i długoterminowych relacji biznesowych, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).
  • Szkolenia (techniczne oraz sprzedażowe) oraz wsparcie merytoryczne w pierwszych miesiącach pracy.
  • Możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażanie własnych pomysłów.