31 sierpnia 2017

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Business Partner

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. HR/67/08/2017/KZ

Zadania

  • Aktywne wsparcie managerów w rekrutacji pracowników.
  • Inicjowanie, wdrażanie i koordynowanie procesów w obszarze HR.
  • Działania związane z planowaniem szkoleń i programów rozwojowych.
  • Wsparcie w zakresie ocen pracowniczych.
  • Współuczestniczenie w tworzeniu komunikacji wewnętrznej firmy.
  • Odpowiedzialność z kontrolę i rewizję budżetu wynagrodzeń.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze HR, w tym w pracy na stanowisku HR Manager lub HR Business Partner.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Praktyczna znajomość prawa pracy.
  • Doświadczenie przy procesach związanych z ocenami okresowymi, rozwojem i rekrutacją.
  • Doskonała organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Swobodną i przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę w dynamicznym środowisku przy ciekawych projektach.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji.

Kontakt

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "APLIKUJ".