1 września 2017

Dla naszego Klienta – firmy międzynarodowej z branży farmaceutycznej - poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Spe/3/08/2017/MM

Zadania

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych i handlowych.
  • Analiza rynku pod kątem cen i aktywności konkurentów.
  • Analizowanie SIWZ i pokrewnych umów oraz aneksów.
  • Monitorowanie i systematyczna aktualizacja dokumentów potrzebnych do przygotowania ofert przetargowych.
  • Realizacja zamówień przetargowych oraz dostaw domowych.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy przy przygotowywaniu ofert pod zamówienia publiczne– minimum rok.
  • Wiedza o prawie zamówień publicznych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dokładność i skrupulatność.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej – odpowiednie priorytetyzowanie zadań.
  • Dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową – do końca roku 2017 z możliwością przedłużenia współpracy.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Centrum Warszawy.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Kontakt

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "APLIKUJ".