3 października 2017

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Protokołów Radiowych (IMS)

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Inż/39/07/2017/MG

Zadania

  • Przeprowadzanie i wsparcie testów serwisów IMS (VoLTE, VoWifi).
  • Weryfikacja jakości usługi (QoS) w terenie.
  • Analiza protokołów i logów za pomocą narzędzi QXDM oraz ELT.
  • Praca z wieloma platformami mobilnymi opartymi na zróżnicowanej architekturze.
  • Testowanie zgodności sprzętu z specyfikacją (3GPP).
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów na podstawie przeprowadzonych analiz.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu analizy logów i protokołów mobilnych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Analityczne myślenie.
  • Zainteresowanie najnowszymi technologiami i usługami mobilnymi.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat) w obszarze: Elektroniki, Telekomunikacji lub Informatyki.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę).
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta fitness, lekcje języka angielskiego.
  • Szansę na rozwój umiejętności i pracę z najonowyszmi technologiami.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.