5 czerwca 2017

Dla naszego Klienta Międzynarodowego Banku o ugruntowanej pozycji, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Doradca ds. Klienta Biznesowego

miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Zielona Góra, Jelenia Góra, Częstochowa, Tychy, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała

Nr ref. Dor/3/06/2017/EW

Zadania

  • Sprzedaż produktów bankowych w oddziale banku dedykowanym Klientom Biznesowym z sektora MSP (10 – 50 mln PLN).
  • Aktywna rozbudowa portfela Klientów Biznesowych.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi.
  • Obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Wymagania

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie we współpracy z Klientami Biznesowymi.
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw.
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w bankowości.
  • Znajomość produktów bankowych (inwestycyjne i kredytowe) dedykowane Klientom Biznesowym.
  • Wykształcenie wyższe (atutem będzie wykształcenie ekonomiczne).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System prowizyjny.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje.
  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Gdańsk, Gdynia, Zielona Góra, Częstochowa, Jelenia Góra, Tychy, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała