26 czerwca 2017

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Analityk Finansowy

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Ana/47/05/2017/KJ

Zadania

  • Sporządzanie analiz finansowych oraz raportów.
  • Wparcie procesu przygotowywania budżetu rocznego i kontrola jego realizacji.
  • Analiza odchyleń.
  • Prognozowanie kosztów.
  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca poprzez przygotowywanie danych o rezerwach.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia jako analityk finansowy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie budowania prostych modeli finansowych.
  • Doskonała znajomość programu Excel.
  • Znajomość programu SAP.

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznej organizacji, dbającej o rozwój swoich pracowników.
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.
  • Umowę o pracę na czas określony.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie.