4 września 2017

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PL/SQL Developer

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Pro/29/05/2017/MG

Zadania

  • Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle PL/SQL, Oracle Forms/Reports.
  • Modyfikowanie istniejących rozwiązań zgodnie z wymaganiami biznesowymi.
  • Modelowanie struktur danych.
  • Optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji/procedur PL/SQL.
  • Analizowanie wydajności baz danych oraz jej optymalizacja.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze baz danych SQL (Oracle).
  • Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL.
  • Bardzo dobra znajomość  Oracle Forms/Reports.
  • Mile widziane doświadczenie w optymalizacji wydajności baz danych.
  • Znajomości języka Angielskiego na poziomie czytania i sporządzania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, oraz długofalową współpracę.
  • Dobrą atmosferę pracy w niedużym zespole.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.