W związku z ogromnym rozwojem PEOPLE zapraszamy do naszego zespołu osoby, którym zależy na realizacji swoich ambicji zawodowych, ciągłym rozwoju i tworzeniu unikalnej wartości dla klientów poprzez ekspertyzę, zaangażowanie i troskę o najwyższe rezultaty.

People Sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.

Do prężnie rozwijającego się zespołu Sprzedaż & Marketing poszukujemy:

(Senior) Recruitment Consultant Sales & Marketing

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: Kon/25/12/2016/KZ

Zadania

  • Generowanie nowych możliwości biznesowych w branży Sales&Marketing.
  • Odpowiedzialność za całościową realizację projektów rekrutacyjnych w obszarze stanowisk inżynierskich.
  • Selekcja kandydatów przy pomocy wywiadów kompetencyjnych.
  • Współpraca z zespołem researchu.
  • Dbałość o relacje z dotychczasowymi partnerami firmy.
  • Realizacja założonych planów i budżetów.
  • Współpraca z innymi osobami w zespole, wsparcie młodszych stażem pracowników.
  • Efektywne planowanie działań w realizacji projektów oraz elastyczne dostosowywanie ich do zmieniających się wymagań.

Wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych oraz w prowadzeniu relacji biznesowych i tworzeniu nowych ścieżek rozwoju biznesu.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność sprzedawania, prezentowania ofert.
  • Łatwość w nawiązywaniu długofalowych kontaktów biznesowych.
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych.
  • Zorientowanie na wynik.
  • Komunikatywność, otwartość.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów (opieka zdrowotna, Multisport).
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Udział ciekawych procesach rekrutacyjnych.
  • Możliwości promowania swojej ekspertyzy w zakresie specjalizacji.
  • Samodzielność i zaufanie w działaniu, mentoring, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
  • Wyjątkową atmosferę pracy, w entuzjastycznym zespole najlepszych specjalistów.
  • Możliwość rozwoju umiejętności i własnej kariery.

People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).