5 czerwca 2017

Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej sieci handlowej, poszukujemy osoby, która obejmie funkcję:

Category Manager

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. KIMA/0416/JK

Zadania

  • Tworzenie strategii cenowej na poszczególne kategorie.
  • Wprowadzanie warunków umów z dostawcami/wytwórcami produktów marki własnej.
  • Kontrola realizacji budżetu sprzedaży i zysku brutto na poziomie sieci.
  • Kontrola wdrażania prawidłowych ofert cenowych.
  • Nadzór nad planogramami oraz nad procesem ich wdrażania w sklepach.
  • Monitorowanie bazy danych.
  • Organizacja promocji w obszarze marki własnej w określonych placówkach.
  • Udział w otwieraniu nowych sklepów.

Wymagania

  • Min. 2,5 letnie doświadczenie managerskie w rozwoju marki własnej/strategii wdrażania i sprzedaży/Brand Managera.
  • Znajomość specyfiki zagadnień marketingu aptecznego oraz procesów sprzedaży w aptekach.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min.B2).
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz zdolności negocjacyjne.

Oferujemy

  • Możliwość pracy u jednego z najlepszych pracodawców na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oraz bogaty pakiet dodatków.
  • Uczestnictwo w szeregu szkoleń podnoszących kompetencje.
  • Perspektywę stabilnej oraz pełnej wyzwań współpracy.
  • Możliwość ciągłego poszerzania doświadczenia w strukturach firmy.

Kontakt

Prosimy o aplikowanie przez przycisk "APLIKUJ".